Plava Poliklinika proslavila jubilej u znaku humanosti

jubilej_-min

Zdravstvena ustanova Plava Poliklinika u subotu 05.05. proslavila je 20 godina rada u Kristalnoj dvorani Hotela Tuzla. Proslavi je prisustvovao veliki broj uposlenika, saradnika i prijatelja Plave Poliklinike. U sklopu programa proslave uručene su nagrade osoblju a prisutne su zabavile članice plesnog kluba Flamenko, kao i najmlađe generacije Plave Poliklinike.

Povodom dvadesete godišnjice, na oficijelnoj FB stranici, Plava Poliklinika organizovala je veliku nagradnu igru te dvadeset sretnih dobitnika nagradila zdravstvenim uslugama po izboru, u znak zahvalnosti za podršku i praćenje dosadašnjeg rada.

Tokom dvije decenije rada u privatnoj medicinskoj praksi, Plava Poliklinika konstantno se razvijala i širila kroz ponudu svojih usluga, stalnim ulaganjem i educiranjem kadra i praćenjem modernih svjetskih tehnologija iz oblasti medicinske dijagnostike i medicine općenito. Zahvaljujući tome, Plava Poliklinika razvila je najširi spektar specijalističke dijagnostike a tokom zadnje dvije godine rada izrasla je u centar kojem svoje najintimnije zdravlje s pouzdanjem mogu povjeriti žene svih godina. Naime, organizacijski je tako postavljena da može voditi potpunu brigu o zdravlju žena, od standardnih ginekoloških pregleda, preko ginekoloških operacija (laparoskopskih i klasičnih), IVF centra (liječenja neplodnosti) vođenja trudnoće i savremenog porodilišta.

Bitno je istaći i koncept VIP pregleda (VIP Classic, VIP Gold premium, VIP kardiološki, VIP gastroenterološki…) koje učestalije koristi muška populacija jer mogu obaviti sve neophodne pretrage u najkraćem roku. Iza Plave Poliklinike je 20 godina uspješnog rada a sada ulazi u fazu izgradnje nove moderne specijalne bolnice.

Posebna želja osnivača Plave Poliklinike bila je da ovo veče protekne u znaku humanosti, zbog čega je organizovano prikupljanje dobrovoljnih priloga za Kliniku za dječije bolesti u Tuzli.

Zahvaljujući tome, na proslavi su prikupljena značajna novčana sredstva u iznosu od 2500 KM a direktori Plave Poliklinike odlučili su taj iznos udvostručiti sa dodatnih 2500 KM te Klinici za dječije bolesti u Tuzli osigurati donaciju za ono što im je najpotrebnije.

[foogallery id=”1430”]