Hirurške operacije uz najsavremenije aparate!

hirurske_usluge-min

Hirurški odjel Plave Poliklinike formiran  je u cilju održavanja i unapređenja Vašeg zdravlja kao i pravovremenog liječenja različitih hirurških oboljenja najsavremenijim metodama. Kako bi Vam pružili najbolju uslugu obezbijedili smo dostupnost vrhunskih hirurga na jednom mjestu, za sve Vaše medicinske potrebe.

Prilikom svih operativnih zahvata koristimo se principima koji se primjenjuju na najpoznatijim klinikama u svijetu i to prije svega zahvaljujući primjeni najnovijih tehnologija i primjeni lasera, što omogućuje sigurniji ishod i mnogo brži oporavak nego što je to poslije klasičnih metoda. Dvije operacione sale opremljene su po svim pravilima hirurške prakse i kompletnim sistemom monitoringa.

Nudimo Vam mnogobrojne hirurške operacije i intervencije na aparatima koji su vrh svjetske tehnologije.

Posebno izdvajamo:

– liječenje venskih ulukusa
– operacije proširenih vena
– liječenje hemoroida
– operacije kile
– enodskopske operacije sinusa
– operativne zahvate deformiteta nosne pregrade

Radimo i hirurške intervencije iz oblasti plastične, torakalne i abdominalne hirugije kao i operacije svih vrsta tumora dojke. O svim navedenim uslugama možete se posavjetovati sa našim stručnim doktorima i specijalistima sa dugogodišnjim iskustvom. Počevši od prvog pregleda, detaljnog razgovora sa preciznim i usmerenim pitanjima, preko dijagnostike i prijedloga za uspješno liječenje i razrješenje trenutne zdravstvene situacije – tokom cijelog procesa smo sa Vama!

Veliki broj zadovoljnih pacijenata liječenih u našoj ustanovi ukazuju na kvalitet i stručnost koju možete očekivati, zato nas bez oklijevanja pozovite nas na broj 035 393 111 i informišite se o intervenciji koja Vam je potrebna.  Budite u sigurnim rukama! Vaša Plava Poliklinika