Od prvog posjeta ginekologu, uvodnog razgovora i konsultacija, svih ultrazvučnih i laboratorijskih pretraga, do samog poroda, kao i postoperativni oporavak, kreativno je razrađena ideja.Djelovanje poliklinike i inače u potpunosti prilagođeno potrebama pacijenata.

U savremnom svijetu sve su popularniji porodi u tzv ”kućnoj atmosferi” ali za razliku od te atmosfere mi smo obezbjedili uslove za siguran porod .U radu se koristi najsavremenijom medicinskom opremom. Riječ je o konceptu brige i njege za majke i bebe.Prije samog poroda i nakon njega, u komforu VIP apartmana, sa medicinskim nadzorom 24h, prilagođenim skoro svim vašim zahtijevima, što podrazumjeva i omogućeno prisustvo muža.

Naš liječnički tim ima ambiciju da bude asistent na ovoj dionici životnog puta, svima koji se odluče za usluge porodilišta „Plava poliklinika“. Da budućim roditeljima i bebama postanemo prva mala škola života sa novim članom.